Nie poddawajcie się, a spełnią się wasze marzenia

KALENDARZ IMPREZ

 

Nie poddawajcie się, a spełnią się wasze marzenia

 -Nigdy nie wygrywałam festiwali, zawsze odpadałam na samym początku, ale nie poddałam się – z takim przesłaniem dla uczestników Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca wystąpiła w Koninie Margaret.
 
Na placu przed Konińskim Domem Kultury, gdzie stanęła scena zgromadziły się tłumy wielbicieli Margaret.  Koncert jednej z najpopularniejszych polskich wokalistek był wyjątkowym upominkiem dla uczestników 37. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca Konin 2016. Margaret zaśpiewała swoje najpopularniejsze piosenki i rozgrzała publiczność.
 
- Było wspaniale. Bardzo mi się podobała wasza energia. Rzadko się zdarza, żeby publiczność reagowała aż tak entuzjastycznie – mówiła po koncercie wokalistka. Margaret, jako nastolatka uczestniczyła w festiwalu w Koninie trzy razy. Wspomina ten czas bardzo miło, choć nigdy nie zdobyła nagrody.
 
- Nigdy nie byłam osobą, która wygrywała festiwale. Zawsze odpadałam już na początku. Myślę, że przez ciężką pracę można wiele osiągnąć. Nie poddawajcie się. Życzę wam dużo energii, pracujcie dzielnie, trzymajcie się mocno, a wasze marzenia na pewno się spełnią – takie było przesłanie Margaret dla młodych wokalistów i tancerzy, którzy rywalizują w tegorocznym festiwalu.
 
A co robi Margaret w wolnym czasie? Jak mówi ma go bardzo mało, ale kiedy zdarzają się takie chwile wtedy czyta dużo książek. Regularnie chodzi też na zajęcia taneczne.
 

 

 
źródło: UM KONIN

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Początek strony