Wolontariusze WOŚP poszukiwani - KONIN!

KALENDARZ IMPREZ

 

Wolontariusze WOŚP poszukiwani - KONIN!

26.Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 14 stycznia 2018, a jego celem będzie pozyskanie środków „Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.Każdy kto chciałby pomóc może zgłosić się do CKiS – DK Oskard. Poszukujemy wolontariuszy do kwestowania podczas 26. Finału.


Sztab WOŚP po raz kolejny powstał w Koninie. Koordynatorem akcji jest CKiS- DK Oskard. Szefową sztabu Justyna Kałużyńska. Współpracują z nami miasto Konin, lokalne media, organizacje pozarządowe, instytucje kultury, artyści, szkoły, sportowcy, służby, ościenne gminy.
Wielki finał zaplanowano 14 stycznia 2018 tradycyjnie w C.H. Galerii nad Jeziorem, gdzie nie zabraknie atrakcji. Przygotujemy działania kulturalne, sportowe, licytacje, koncert gwiazdy i Światełko do nieba. Co roku blisko 120 tysięcy wolontariuszy w całej Polsce zbiera pieniądze, rozliczane następnie w około 1700 sztabach.
W najbliższym Finale skupimy się na pozyskaniu wsparcia dla podstawowych oddziałów neonatologicznych – mówi Jurek Owsiak, prezes Zarządu WOŚP. Potrzeby są ogromne, a my, wybierając temat każdej zbiórki, musimy być pewni, że przy pomyślnym wyniku Finału uda nam się postawione cele zrealizować – dodaje. Jeżeli chcecie pomóc i wesprzeć 26. Finał, dołączcie do nas! Na wolontariuszy czekamy do 1 grudnia. Zainteresowani mogąodebrać ankiety w kasie Oskardu lub pobrać na stronie www.ckis.konin.pl
Wypełnioną, podpisaną ankietę wraz z wyraźnym zdjęciem legitymacyjnym(bez okularów przeciwsłonecznych, bez czapki zasłaniającej twarz itp.) należy przynieść do kasy Oskardu do 1 grudnia. Każdy wolontariusz zostanie poinformowany o konieczności pobrania osobiście w kasie zobowiązania, które musi zostać podpisane przez wolontariusza jeśli ma skończone 18 lat, a jeśli nie, przez rodzica lub opiekuna.
Zobowiązania wydawane będą od 5 grudnia,podpisanenależy dostarczyć do Oskardu do dnia20 grudnia. Jeśli zobowiązanie nie zostanie doręczone, osoba jest skreślona z listy wolontariuszy. Sztab dysponuje ograniczoną liczba miejsc, dlatego przed złożeniem dokumentów zastanów się czy faktycznie będziesz mógł poświęcić swój czas na kwestę w dniu Finału.
Odprawa wolontariuszy, rozdawanie identyfikatorów i puszek 14 stycznia 2018 o 9.00 w CKiS-DK Oskard (kinie Oskard) przy Al. 1 Maja 7a. Finał WOŚP oraz zdawanie zebranych pieniędzy w Centrum Handlowym Galeria Nad Jeziorem.

Info: CKiS Konin

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Początek strony