Kabaret Moralnego Niepokoju ,,Jerzyk dzisiaj nie pije”

SZTUKA/RÓŻNE

Przepraszamy, brak imprez.
reklama

Kabaret Moralnego Niepokoju ,,Jerzyk dzisiaj nie pije”

10
Sty
2015

10 styczeń 2015 20:00

SZTUKA / RÓŻNE   Koniński Dom Kultury

Koniński Dom Kultury,,Jerzyk dzisiaj nie pije" to najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju, w skład którego wchodzi znana m.in. z serialu ,,Złotopolscy" czy ,,Przyjaciółki" Magdalena Stużyńska. Kabaret wystąpi w Koninie 10 stycznia 2015 r. Na wydarzenie zaprasza Koniński Dom Kultury.

Spektakl ,,Jerzyk dzisiaj nie pije", którego premiera odbyła się w listopadzie 2014 roku, jest typowym dla warszawskiej grupy zbiorem skeczy i piosenek, które tworzą panoramę współczesnej Polski i Polaków.
Wśród nich znajdują się niewątpliwe hity jak ,,Palenie" - rozmowa dwóch właścicieli psów, która obiera nieoczekiwany obrót, ,,Odrabianie lekcji" - coś co przeżył każdy z nas jako dziecko lub rodzic oraz tytułowy ,,Jerzyk dzisiaj nie pije" - czyli co robić gdy na imieninach żona zabrania mężowi napić się z kumplami.
Bywa inteligentnie, bez przerwy za to jest śmiesznie. Co więcej, spektakl jest na tyle kulturalny (jedno nieładne słowo na prawie dwie godziny programu), że można przyjść z dziećmi. Warto zobaczyć najnowszy spektakl Kabaretu Moralnego Niepokoju z jeszcze jednego powodu - jego twórcy nie będą w przyszłości ani młodsi ani chudsi niż teraz.

10 stycznia 2015r., godz. 20.00
sala widowiskowa KDK
bilety: 65 zł/45zł do nabycia:
biletynakabarety.pl, eBilet.pl, kupbilecik.pl oraz kasa KDK

Początek strony