Koncert - Live Act "205 km"

SZTUKA/RÓŻNE

Przepraszamy, brak imprez.
reklama

Koncert - Live Act "205 km"

30
Sty
2015

30 styczeń 2015 18:00

KONCERTy   Galeria CKiS Wieża Ciśnień w Koninie

Galeria CKiS Wieża Ciśnień w KoninieGaleria CKiS Wieża Ciśnień, godzina 18.00 - Koncert - Live Act "205 km" - ELECTROKRES Jacek Opielka + PAUPER KING Adam Wojterkowski. Wstęp wolny.
 
"205 km" to mimowolna rejestracja zdarzeń w formie muzycznej. Świadome wyrażanie emocji poprzez muzykę.
 
ELECTROKRES - Jacek Opielka - Warszawa - w młodości związany z jastrzębską sceną punk/reggae, później brał udział w eksperymencie bytomsko-krakowskiej krautrockowej formacji Melodia. Na scenie elektronicznej od lat 90., współudział w tworzeniu Technikum Mechanizacji Muzyki przy RMF FM. Jest autorem remiksów, m.in. dla Skunk Anansie, współpracował z Adrian Sherwood oraz uczestniczył w Red Bull Music Academy w San Paolo. Na co dzień i czasami nocą producent soundu.
 
PAUPER KING - Adam Wojterkowski - Konin - w młodości zaczynał od wyrażania emocji w melodyjnym punku w takich formacjach jak: Poligon ONZ, Hen Hen. W latach 90. związał się luźno w duecie gitarowym M&B, gdzie grał już dużo łagodniej. Po ponad 20-letniej przerwie powstał solowy, emocjonalny materiał w kompletnie cyfrowym medium. To zebrany zapis emocji i wewnętrznych przemian w muzycznej formie.
Początek strony