Dni Konina 2019

Uwaga
  • Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Dni Konina 2019

Patrycja Markowska, zespół Sound’N’Grace i Denzel to gwiazdy tegorocznych Dni Konina. Będą też zawody jeździeckie Konin Kramp Cup, wieczór filmowy i atrakcje dla dzieci. Impreza odbędzie się od 21-23 czerwca 2019 na konińskich błoniach.

Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystko zacznie się już w piątek, od rana na parkurze pojawią się pierwsi zawodnicy Mistrzostw Wielkopolski w Skokach oraz Zawodów Regionalnych Konin Kramp Cup. Na placu stanie nowoczesne wesołe miasteczko i gastronomia. Wieczorem w kinie pod gwiazdami obejrzymy komedię.

Sobota to kolejny dzień zawodów konnych. Tego dnia na dzieci czekać będzie wioska indiańska i pokazy taneczne. Na dużej scenie wystąpią Patrycja Markowska i zespół Sound’NGrace. Imprezę zakończy zabawa z DJ.

Niedziela zaplanowana jest w klimacie westernowym. Przez cały dzień podziwiać będzie można doskonałych jeźdźców w skokach przez przeszkody, a w miasteczku rodem z Dzikiego Zachodu pojawią się kowboje, nie zabraknie muzyki w tym klimacie – wystąpi Honky Tonk Brothers. Na zakończenie na scenie pojawi się Denzel, artysta znany z przeboju Pump It Up. Koncert będzie jednym z kilkunastu organizowanych w całej Polsce z okazji 15-lecia pracy artysty.

Organizatorem imprezy jest Miasto Konin.

Info: UM KONIN

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

#1 Escobar 2019-06-22 21:01
Ja nie z tad ale są lepsze zespoły a nie takie lachy
Cytować
Początek strony