LifeStyle

reklama
wszyscy wiedzą
Uwaga
  • Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

AKTUALNOŚCI

Transatlantyk – Łódź w podróży

Spotkanie z Michałem Koterskim, Filmowa kolacja w Zagrodzie Borowo, nocne kino na Bulwarze, pokazy i warsztaty dla najmłodszych w kinach Centrum i Oskard Kameralnie. Zapraszamy na tegoroczną edycję festiwalu Transatlantyk- Łódź w podróży w Koninie od 19 do 21 lipca.

Czytaj więcej...

Lato na Starówce - PROGRAM!

Lato na KONIŃSKIEJ STARÓWCE. Zobacz program imprez.

Czytaj więcej...

Grand Prix pojechało promować Festiwal za granicę

Fot.Karolina WojciechowskaRadość i wzruszenie towarzyszyły laureatom Grand Prix jubileuszowego 40. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie.

Czytaj więcej...

Zaplanuj czerwiec z Maltą na Bis

Armia jednostki / Army of the Individual” to idiom tegorocznego Malta Festival Poznań. W ramach konińskiej odsłony festiwalu będzie można zobaczyć dwa spektakle: „Poszukując Romea” i „rOdandO” oraz posłuchać koncertu Johna Portera. Malta na Bis odbędzie się od 26 do 29 czerwca.

Czytaj więcej...

5 dni z OKFA – dobre kino, spotkania, koncert

Przełom maja i czerwca zapowiada się w Koninie bardzo filmowo. Za sprawą OKFA – to już 65 edycja - Ogólnopolskiego Konkursu Filmów Niezależnych im. prof. Henryka Kluby zabierzemy widzów m.in. w pięciodniową pasjonującą podróż po najnowszym polskim kinie offowym – 60 produkcji w konkursie głównym, spotkamy się z wybitnymi osobowościami Krzysztofem Zanussim oraz Janem Kantym Pawluśkiewiczem, zatopimy się w energetycznym i radosnym „Art Popie” Miki Urbaniak i Victora Daviesa, którzy przypomną kultowe przeboje w zaskakującej, nowoczesnej odsłonie.

Czytaj więcej...

40. Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca w Koninie

Pierwsze zdziwienie: to będzie już 40. Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca w Koninie? Kolejnych zdziwień będzie jeszcze więcej, zwłaszcza dotyczących festiwalowych nowości.

Czytaj więcej...

"Zapomniany Rozbitek" - Koniński RAP prosto od MUSZLI

Drugi singiel z płyty "Zapomniany Rozbitek". Kawałek w wolnym stylu, który pozwala odpłynąć nie tylko w samotny wieczór.

Czytaj więcej...

Święto flagi na sportowo

Klub Biegacza Aktywni Konin, Miasto Konin i Towarzystwo Samorządowe organizują IX już Piknik Patriotyczno-Sportowy z okazji święta flagi.

Czytaj więcej...

XXI edycja Ogólnopolskiego Biegu Milowego Słupa - konferencja prasowa

W poniedziałek, 15 kwietnia w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Koninie odbyła się konferencja prasowa promująca XXI edycję Ogólnopolskiego Biegu Milowego Słupa.

Czytaj więcej...

Strona 1 z 7

Początek strony