„KAMP!” w ramach „Nowe Brzmienia”
reklama
marian wystawa

„KAMP!” w ramach „Nowe Brzmienia”

19
Paź
2018

19 październik 2018 20:00

KONCERTy   CKiS - DK Oskard w Koninie

CKiS - DK Oskard w Koniniealt

alt

Po prawie trzech latach od ostatniego albumu KAMP! powraca z nową płytą i wyrusza w trasę koncertową, aby w 12 miastach zaprezentować na żywo świeży materiał.

KAMP! to jeden z najważniejszych polskich zespołów elektronicznych, autorzy remiksów dla Brodki czy Dawida Podsiadło oraz hymnu Męskiego Grania 2017. Na swoim koncie mają albumy "KAMP!" i "Orneta", a także występy na największych festiwalach oraz tak ważnych imprezach jak amerykańskie SXSW czy brytyjskie The Great Escape.

Teraz KAMP! powracają z trzecim, studyjnym albumem, którego premiera odbyła się 17 września. Pierwszym utworem promującym materiał jest „Don’t Clap Hands”. Jak opowiada Radek - producent zespołu: ”Don’t Clap Hands" to połączenie melodyjności i piosenkowości debiutanckiego albumu, z bardziej elektronicznym podejściem znanym z "Ornety". Nowa płyta jest rozpięta między tropikaliami DJ SNAKE'a, a miękkim techno rodem z Kompakt Records”.

Po premierze nowej płyty zaplanowana jest trasa koncertowa zespołu, która obejmie najważniejsze polskie miasta i będzie zupełnie nowym otwarciem KAMP!.

Więcej na https://www.facebook.com/events/1773761659339279/

miejsce: kawiarnia CKIS Oskard
data: 19.10.19 start 20.00
bilety: 45 zł
suport: Wigry 3 - Dj's sets

Początek strony