Szalone nożyczki w KDK!
reklama

Szalone nożyczki w KDK!

01
Cze
2018

01 czerwiec 2018 16:00

SZTUKA / RÓŻNE   Koniński Dom Kultury

Koniński Dom Kulturyalt

alt

Elektryzujący i uwielbiany przez publiczność na całym świecie spektakl ,,Szalone nożyczki’’ 1 czerwca w Konińskim Domu Kultury!

,,Szalone nożyczki’’ to wyjątkowy projekt teatralny tworzony przez pasjonatów, entuzjastów i profesjonalistów w jednym. Łączy ich miłość do teatru oraz wysoka klasa podejmowanych zadań. Zależy im, aby powstający spektakl był na rynku teatralnym absolutnym ,,Top of the Top’’!

Punktem wyjścia dla projektu jest kultowy i uwielbiany scenariusz pt. ,,Szalone nożyczki’’. Utwór ten grany jest w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad pięćdziesięciu lat. Nie bez powodu znalazł się w Księdze Rekordów Guinnessa!

Co dzieje się w spektaklu? Otóż energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajętym od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się całą plejadą charakterów, dochodzi do morderstwa – właścicielka lokalu nie żyje. W salonie przebywa inspektor policji, który zamyka salon i rozpoczyna śledztwo, a jego świadkami zostają - UWAGA! - WIDZOWIE! Właśnie ich spostrzeżenia i decyzje związane z bohaterami wpłyną na ostateczne zakończenie sprawy. Ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo! Jest magnetyczny, elektryzujący i uwielbiany przez publikę całego świata!

Obsada:
Dominik Kowalewski - Krzysztof Ibisz/Lesław Żurek
Barbara Markowska - Dominika Gwit
Antoni Wzięty - Leszek Stanek
Michał Tomasiak - Maciej Wilewski
Edward Wurzel - Alan Andersz
Pani Dąbek - Urszula Dębska/Joanna Kupińska
Gościnnie w spektaklu występuje również Michał Piróg

Spektakl ,,Szalone nożyczki’’
Koniński Dom Kultury
1 czerwca, godz. 17.00 i 20.00
Bilety: 90 i 100 zł

Info : KDK KONIN (Joanna Sypniewska)

Początek strony