Walentynki z Planetą Singli 3

reklama

Walentynki z Planetą Singli 3

16
Lut
2019

16 luty 2019 18:00

KINO   Koniński Dom Kultury

Koniński Dom KulturyZapraszamy w walentynkowy weekend do Kina Centrum na ,,Planetę Singli 3". Będzie romantyczny film i niespodzianki dla widzów.
Świetnym pomysłem na walentynkowy weekend jest na pewno kino! W sobotę i niedzielę, 16 i 17 lutego o 18.00 i 20.15 zapraszamy wszystkich zakochanych, jak i tych szukających miłości, na świetną polską komedię romantyczną ,,Planeta Singli 3". Dla naszych widzów będziemy mieli niespodzianki.
To już trzecia część historii, którą pokochały miliony Polaków. Ania i Tomek wreszcie decydują się na ślub. Wesele – na prośbę Ani – odbędzie się na wsi, u krewnych Tomka, z którymi ten od pewnego czasu nie utrzymuje kontaktów. Okaże się, że jego bracia i matka są jak włoska rodzina – każda rozmowa grozi wybuchem, a od wielkiej miłości do awantury jest czasami tylko krok. Do tego matka Ani, która przyjeżdża na wesele z dużo młodszym partnerem, rozmija się z wyobrażeniami matki Tomka o statecznej teściowej dla syna. Nie zabraknie nowych problemów w życiu weselnych gości – Oli i Bogdana, których małżeństwo zostanie wystawione na ciężką próbę przez raczkującego Mikołaja, a także Zośki, która polską wieś oglądała dotychczas tylko na Instagramie. Ale prawdziwą iskrą pod beczką prochu będzie dopiero niespodziewany przyjazd na ślub od lat niewidzianego ojca Tomka.

Info : KDK Konin

Początek strony